Nie ma większego sensu by tłumaczyć dlaczego i jak doszło do uzależnienia obecnie żyjącej cywilizacji od komórek. Jedno jest pewne – fenomen przenośnych telefonów jest rozpowszechniony na tak wielką skalę, że nie prędko straci na swej popularności. By podążać za panującymi trendami instalujemy nowe aplikacje, co rusz zmieniamy obudowy na co raz to bardziej fantazyjne, dokupujemy najrozmaitsze akcesoria, a nawet ostatnimi czasy biegamy po miastach w pogoni za pokemonami…
Dziś, kiedy planuję jakikolwiek wyjazd nie zabieram wraz z telefonem tylko słuchawek i standardowej ładowarki z nadzieją, że znajdę gdzieś bezpańskie gniazdko kontaktowe. Dzięki firmie eklik.pl moim koniecznym must have’em stał się niesamowicie przydatny power bank. Dzięki tej przenośnej ładowarce nie muszę więcej martwić się rozładowaną baterią. W dowolnej chwili i w dowolnym miejscu mogę w niezwykle szybki i prosty sposób uzupełnić nim energię w telefonie.
Ciągłość mocy w moim urządzeniu mobilnym zapewnia mi przenośny powerbank Proda Lovely 10000 mAh w kobiecym różowym odcieniu. Wyróżnia się on przede wszystkim szybkością ładowania telefonu jak również dużą pojemnością mocy.
Jakby tego było mało, różowy gadżet wbudowaną ma także praktyczną latarkę, która przydaje się w wielu różnych sytuacjach! Niejednokrotnie ułatwiła mi ona poszukiwanie kluczy w ciemnej, zapchanej torebce! 😀
Powerbank jest nieco mniejszy od telefonu. Wygodnie mieści się w dłoni, posiada okrągłe, drobne wypustki na całej powierzchni oraz dwie maleńkie diody sygnalizujące o ładowaniu, bądź konieczności naładowania powerbanka. Zapakowany został w stylowe pudełko wraz z białym, dwustronnym kabelkiem. Zarówno kabel jak i przenośna ładowarka posiadają dwie wtyczki: USB, oraz standardowe wejście do telefonu, dzięki czemu możemy ładować nim nie tylko telefony, ale również przenośne konsole i aparaty fotograficzne.

Chcesz wygrać powerbank’a? Kliknij w ikonkę prezentu i weź udział w konkursie!

box, gift, gift box, holiday package, present icon

 

Post napisany we współpracy z firmą