Książki, które musi mieć każdy bloger! | Helion, Jason Hunt

 My blogerzy, zobowiązani jesteśmy do ciągłego samodoskonalenia się i zdobywania wiedzy na temat naszej pasji, jaką jest rzecz jasna blogowanie. Niezależnie od tego, czy motywem przewodnim naszej strony jest lifestyle, moda, uroda, macierzyństwo, fotografia czy też marketing, naszym zadaniem jest nadążać za najnowszymi trendami i udostępniać trafne informacje do czytelników. Brutalna prawda jest taka, że bloger, który się nie rozwija i tkwi w martwym punkcie nie ma większych szans na zaistnienie w sieci. Jak zatem temu zapobiec? Wystarczy sięgnąć po kilka podręczników, które napędzą do działania każdego blogera! 🙂
 
JasonHunt: „Bloger i social media”
Zwana jest głownie jako „biblia blogerów”. Zawiera setki porad i wskazówek jak skutecznie zdobywać sukcesy w blogosferze. Znajdziesz tam informacje dotyczące m.in. poprawnej pisowni postów, kampanii, zdobywania czytelników, zarabiania, a także działania w serwisach społecznościowych. Książka napisana została przez Tomka Tomczyka pod pseudonimem Jason Hunt w niezwykle luźnym i niesamowicie szybko przyswajalnym języku.

 

 
Jason Hunt: „Social media START” 
Kolejna dawka wiedzy od Tomka Tomczyka. W tej książce znajdziecie wszystko na temat prowadzenia konta w social mediach. Jak wcześniej genialny, luźny język, dzięki czemu łapiemy całą lekturę jednym tchem zapamiętując to, co dla nas najważniejsze.

 

 
Tomek Tomczyk: „Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj”
Ukryte sekrety najlepszych blogerów zamknięte w jednej książce. Chcesz wyróżnić się z tłumu, zarabiać na swoim blogu i wizerunku? Ta książka jest dla Ciebie! Mnóstwo porad na temat zarabiania w blogosferze.
Tomek z pewnością nie byłby zadowolony gdyby zobaczył, że osadziłam jego wizerunek w kwiatkach 😀
 
 
Joanna Wrycza-Bekier: „Magia słów”

W blogach nie jest najgorszy nieczytelny szablon, niewyraźne zdjęcia czy też nieciekawe logo. Najgorsza rzecz dzieje się wtedy, kiedy bloger nie zna podstawowych zasad ortografii i publicznie udostępnia chaotycznie sklejone zdania. Jeśli więc masz z tym problem, „Magia słów” rozwiąże Twoje problemy! Mnóstwo porad, przykładów i ciekawostek w mig nauczą Cię jak pisać, by dotrzeć do czytelnika. Poradnik, który warto mieć w domowej biblioteczce. Przydatny nie tylko dla blogerów! 🙂

 
Ann Handley, C.C. Chapman: „Treść jest kluczowa.”

Ta książka nauczy nas jak stworzyć swój własny styl pisarski oraz jak pisać przyciągające teksty! Ale nie tylko! W poradniku znajdziemy także informacje na temat tworzenia interesujących fotografii, filmików, podcastów, e-booków! Bardzo dobra książka z mnóstwem informacji i sekretnych sukcesów najsławniejszych blogów. Lektura uświadamia jak wielkie znaczenie ma treść w sieci oraz jak dzięki niej możemy zyskać sławę, społeczność i pieniądze.

 
Post napisany we współpracy z
Znalezione obrazy dla zapytania helion

5 myśli na temat “Książki, które musi mieć każdy bloger! | Helion, Jason Hunt

Dodaj komentarz