Detox tea of five ways | Hello Slim

Zwykle przepełnione słońcem poranki zawsze rozpoczynam od kubka (nie-byle-jakiej) herbaty. Przenoszę się w rozkoszne chwile skąpane m.in. w aromacie dzikiej róży, zielonej herbaty, eukaliptusa i cykorii. Moment oderwania od świata rzeczywistego, ucieczka od codziennego zgiełku i zabiegania. Ukojenie zmysłów nutką hibiskusa, aronią, aromatyczną miętą, skórką cytryny i pomarańczy… Zamykam oczy i delektuję się smakiem HelloSlim Good Morning… Pobudzona mocną dawką energii ruszam na kolejny podbój świata 🙂 
Wieczorami zaś na godzinę lub dwie przed snem ponawiam swój rytuał. Z dobrą książką i kubkiem gorącej herbaty pachnącą imbirem i miętą zasiadam na parapecie obserwując zasypiające ulice Miasta Zakochanych. Czytając kolejne wersety otulona wonią trawy cytrynowej i hibiskusa zagłębiam się w lekturze. Po spożyciu „magicznego” naparu, jestem odprężona, wyciszona i gotowa do snu. Herbata HelloSlim Good Night umożliwia mi łatwe zasypianie i spokojny, głęboki sen (a to nie lada wyzwanie dla nocnego marka).
Jednakże codzienne rytuały bardzo często mi się nudzą. Uwielbiam wprowadzać zmiany, nawet te najdrobniejsze 🙂 Postanowiłam więc poeksperymentować i zaproponować HelloSlim w pięciu różnych odsłonach! 
1. Mrożona HelloSlim Good Morning z sokiem malinowym

2. Mrożona HelloSlim Good Morning z suszoną miętą i cytrusami

3. Mrożona HelloSlim Good Morning z cytrusami i cynamonem

4. HelloSlim Good Night z brązowym cukrem

5. HelloSlim Good Night z miodem lipowym
Post napisany we współpracy z firmą: