Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, który jest niemałym wyzwaniem dla każdego rodzica. To ostatni czas by dokonać ostatnich zakupów i przygotować upominki. W związku z tym, by ułatwić Wam polowanie, śpieszymy z naszymi propozycjami… 

▪ Kreatywne i ekologiczne domki i meble dla lalek – Playwood Factory

Znalezione obrazy dla zapytania playwoodfactory.com logoAutorka i pomysłodawczyni Playwood Factory – mgr inż. arch. Amabela Dylla jako architekt i projektant wnętrz dla „dorosłych” postanowiła rozszerzyć swoją działalność również na młodszą grupę wiekową, ponieważ jak sama mówi – wrażliwość na rzeczy piękne należy kreować u swoich dzieci od najmłodszych lat. Kontakt ze szlachetnym materiałem jakim jest drewno pomaga uczyć szacunku dla środowiska oraz dla nas samych.

 

„Jeśli rzeczy poważne mogą przynieść radość, podarujmy je swoim bliskim. A jeśli tylko zmniejszymy ich skalę będą idealne dla najmłodszych!”

 

Sklep Playwood Factory oferuje modułowe domki i meble dla lalek wykonane w dwóch rozmiarach: dużym, skala 1:6 – dostosowanych dla zabawek wielkości lalek barbie, oraz mniejszym w skali 1:12 dla mniejszych lalek i pluszaków.

W sekcji domków możemy dowolnie łączyć i dobierać elementy od pojedynczego pomieszczenia przez daszek aż, po wzorzyste tapety na ściany. Zaś w ofercie mebli do wyboru mamy zestawy aż do siedmiu różnych pomieszczeń: salonu, garderoby, tarasu, kuchni, jadalni, sypialni oraz łazienki. Ogromnym atutem, jest fakt, iż sklejka, z której wykonane są produkty pozostaje w kolorze naturalnym. Dziecko może dobrowolnie je malować, nadawać im własne kolory, co przyczynia się do pobudzania kreatywności i tworzenia własnego stylu. Sklejka, z jakiej wykonane są domki i mebelki jest produktem polskim i posiada certyfikat FSC.

 

 

 Gry planszowe – Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Znalezione obrazy dla zapytania nasza ksiegarniaNasza Księgarnia jest jedną z najstarszych oficyn wydawniczych w Polsce. Jej działalność rozpoczęła się w sierpniu 1921 roku. Wydawnictwo wyróżnia fakt, iż świetnie łączy tradycję z nowoczesnością. W ich ofercie można znaleźć niesamowicie piękne i wartościowe książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, lektury szkolne, audiobooki oraz gry planszowe dla graczy zarówno kilkuletnich jak i tych w pełni wieku.

Zespół najlepszych specjalistów o bogatym doświadczeniu stworzył atrakcyjne gry, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

MrówkiFood TruckSen

 

KurnikNa końcu językaBankrut

 

 Edukacyjne plakaty – Karla Nahaanen 

Sklep Karla Nahaanen cechuje się oryginalnymi i minimalistycznymi dekoracjami do wnętrz. W ich ofercie można znaleźć czarno-białe plakaty dla dorosłych, zestawy, bądź pojedyncze plakaty edukacyjne dla dzieci, a także delikatne i subtelne zaproszenia ślubne. Plakaty dziecięce podzielone zostały na poszczególne serie tematyczne, np. pierwsza seria AAKKOSET, składająca się z planszy z alfabetem, cyframi oraz personalizowaną grafiką z imieniem dziecka.

 

Produkt_Frukt

Produkt_AJONEUVOT