Tuż po wirujących w powietrzu cyklonach z kolorowymi liśćmi, kasztanowych ludzikach, deszczu i ludzi skrytych pod parasolami jesień kojarzy mi się także z moimi ulubionymi ciepłymi sweterkami. W czasach, kiedy byłam dzieckiem co roku przyglądałam się babci, która tworzyła dla całej rodziny swetry na drutach i dbała o naszą garderobę. Od prostych, gładkich wzorków aż po najrozmaitsze krateczki, łezki i warkoczyki. Dziś sweterki znaczą coś więcej, niż tylko odzienie. Teraz, możemy je mieć także na… paznokciach! Zapraszam na hybrydowe sweterki!

Wraz z Patrycją (Slaguu) miałyśmy ostatnio okazję przetestować hybrydy od marki Victoria Vynn. Jest to amerykańska marka topowych produktów dedykowana stylistom paznokci. VV oferuje nowoczesne, modne formuły zaczerpnięte z najnowszych trendów stolicy światowego designu i mody NYC, które stanowią nieograniczone możliwości dekoracji, tworzenia stylizacji i zdobień.

W pakiecie otrzymałyśmy top oraz bazę wraz z pięcioma odcieniami lakierów hybrydowych. Ku mojemu zaskoczeniu top i baza bardzo precyzyjnie rozprowadzają się na płytce paznokcia i szybko zostają utwardzone pod lampą. Firma, z którą poprzednio pracowałam nie gwarantowała mi takiej jakości.

100canon3

Lakiery, które otrzymałyśmy mają przepiękne kolory idealne na jesień!

  • zgniła zieleń, numer 125, nazwa: Khaki Path
  • zgaszona śliwka, numer 122, nazwa: Pearly Mauve
  • fiolet, numer 121, nazwa: Stand By Me
  • jasny fiolet, numer: 123, nazwa: Desert Kiss
  • błękit, numer: 124, nazwa: Blue Cloud

Pigmentacja lakierów jest zaskakująca. Dwie warstwy idealnie pokrywają kolorem całą płytkę paznokcia nie pozostawiając przebarwień. Lakier ma odpowiednią przyczepność do bazy i lakierowo-żelową konsystencję. Precyzyjny pędzelek zapewnia dotarcie do każdej części paznokcia. Nadają się zarówno na naturalne paznokcie jak i na tipsy. Głębia koloru i najwyższa jakość gwarantowana!

img_7855

100canon5

Na początek postanowiłam zrobić kompozycję dwóch lakierów w odcieniu fioletu: jasnego i ciemnego. Palec środkowy i serdeczny ozdobiłam delikatnym motywem sweterka. Prawdę mówiąc motyw ten wykonywałam po raz pierwszy, ale skromnie mówiąc – uważam, że nie jest źle 😀 Jak podoba się Wam efekt końcowy? 🙂

100canon4

100canon2

Post napisany we współpracy z firmą:

victoria-logo