MĄDRE DZIEWCZYNY MAJĄ WIĘCEJ | SGGM

Bez problemu potrafię wyjść rano bez makijażu po bułki, ba, czasem nawet zapominam się uczesać… Ale to wcale nie kryję faktu, że mam słabość do kosmetyków. Kocham je, jestem kobietą, cóż poradzić? Mimo iż moje szuflady są już wypchane aż nad to, to nie stronię od kupowania kolejnych perełek do kolekcji…

Jakiś czas temu otrzymałam ofertę dot. ambasadorowania marki SGGM – Smart Girl Get More.
Rozważałam na początku ofertę, ponieważ nie posiadałam jak dotąd żadnego kosmetyku tej marki. Zaznajomiłam się z asortymentem firmy. Dowiedziałam się też, że produkty SGGM dostępne są w drogerii Natura. Odwiedziłam zatem stoisko w sklepie. Cienie do powiek mnie nie zachęciły, ale podkłady oraz pudry „wpadły mi w oko”. Z czystej ciekawości przystałam na współpracę.

Tuż po zaakceptowaniu oferty otrzymałam telefon od jednej z Pań pracujących w firmie. Drogą telefoniczną omówiłyśmy warunki współpracy oraz moje upodobania kosmetyczne. Kontakt z firmą, uprzejmość i profesjonalizm w SGGM jest zatem na najwyższym poziomie.

Po ok. 7 dniach otrzymałam pierwszą paczuszkę z kosmetykami zapakowaną w elegancką papierową torbę z logo firmy. W skład przesyłki wchodziły: dwa lakiery do paznokci, podkład do twarzy, kredka do oczu oraz dwie broszurki z opisami kosmetyków.

 

 
LAKIERY DO PAZNOKCI SGGM 
nr 62, nr 69

Lakiery mają bardzo małe buteleczki – zawierają 6 ml lakieru. Jest to duży plus. Nie lubię dużych słoiczków, w którym lakier po czasie zastyga. Kolory są odpowiednio napigmentowane. Należy nakładać je w formie dwóch warstw. Szybko schną, utrzymują się na paznokciu około 3-5 dni. Obecnie trwam w hybrydomaniactwie, ale nie stronię też od klasycznych lakierów. A zatem… Polecam! 🙂

 

 

AUTOMATYCZNA KREDKA Z TEMPERÓWKĄ
nr 105 Silver Moon
 

Kredka wykręcana w srebrnym kolorze nr 105 Silver Moon. Jest odporna na działanie wody i czynników atmosferycznych. Ma aksamitną konsystencję, dobrze napigmentowany kolor. Makijaż kredką zapewnia długotrwały efekt. Mechanizm wykręcający oraz ukryta mała temperówka sprawia, że aplikacja kosmetyku jest banalnie prosta. Kolor zdecydowanie w moim typie, idealnie nadaje się na podkreślenie wewnętrznych kącików oczu. Polecam!

 

PODKŁAD DO TWARZY „STAY WITH ME”
nr 03 Sand

Podkład zapewnia natychmiastowe optyczne i naturalne wygładzenie skóry, matowy efekt przez wiele godzin oraz doskonałe krycie kolorem. Zamknięty został w małym praktycznym opakowaniu zawierającym 30 ml podkładu. Ponownie przyznam, że taka ilość mnie satysfakcjonuje, ponieważ nie zawsze używam tego typu kosmetyków, więc nie ma możliwości zważenia się produktu przed jego zużyciem. Kolejnym plusem jest fakt, że produkt jest w pełni wolny od parabenów. Zdecydowanie polecam!

Niebawem zobaczycie te kosmetyki w pełnej okazałości w poście makijażowym! 🙂

Post napisany we współpracy z firmą:

 

11 myśli na temat “MĄDRE DZIEWCZYNY MAJĄ WIĘCEJ | SGGM

  1. Bardzo fajne wprowadzenie do dalszej recenzji 🙂 Piękne zdjęcia! Chyba każda kobietka uwielbia kosmetyki jednak nie oznacza to, że mamy nie umieć bez niego żyć! Podoba mi się to, że umiesz sobie bez niego radzić!

    1. Gdybyś doczytała post do końca, zauważyłabyś moją dopiskę, że jest to wpis wprowadzający markę na mojego bloga, a dopiero w kolejnym poście zaprezentuję kosmetyki w pełnej okazałości we wpisie makijażowym. Nie jest to zatem recenzja.

Dodaj komentarz