Z miłości do słów | Dwie Kropki

Z pośród całego mnóstwa sklepów internetowych, jakie miałam przyjemność „odwiedzić” w swoim życiu, nie znalazłam takiego, który wzbudziłby we mnie szczególny zachwyt… Do czasu, aż trafiłam na niesamowity sklep Dwie Kropki. Prócz tego, że sklep zawiera m.in. herbatki, notesy jak również planery, oferuje nam także niecodzienną dawkę pełnych emocji i ekspresji cytatów…

Wspaniałą właścicielką sklepu jak również twórcą cytatów, z którymi w pełni się utożsamiam jest Agnieszka Siołek – Cichocka – pedagog, logopeda, pasjonatka nurtu psychologii pozytywnej, jak również odkrywania mocnych stron metafory.

Herbata Dwie Kropki na przywiązanie (Yunnan jaśminowa)
„niepostrzeżenie można przywiązać się kubkiem wspólnie wypitej herbaty”

Herbata składa się z kompozycji zielonej herbaty, jaśminu i… słów. Stworzona została głównie z myślą o tych, którzy ponad wszystko cenią sobie minimalizm, elegancję, dobry smak, oraz dla tych, którzy pragną niepostrzeżenie przywiązać się przy kubku wspólnie wypitej herbaty.

Smak herbaty idealnie trafił w moje gusta smakowe, minimalistyczny styl opakowania oraz wspaniały cytat widniejący na paczuszce są niezwykle oryginalne, ale jednocześnie eleganckie. Herbatka idealnie nadaje się na prezent zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny, dla młodszych i starszych. Śmiało więc możesz podarować ją rodzicom, babci, koleżance, przyjaciółce, a nawet stanowi ona idealny upominek na randkę. Koszt opakowania mieszczącego pięćdziesiąt gramów herbatki kosztuje zaledwie piętnaście złotych.
W sklepie możesz zamówić również niezwykle eleganckie, przejrzyste i proste zaproszenie na herbatkę, co idealnie współgra jako komplet!

 

 

 

 

 

 

Nie masz pomysłu na wyjątkowy upominek dla bliskiej osoby? Szukasz wyjątkowego, skromnego prezentu, który sprawi, że Twoje znajomości staną się trwalsze, ciekawsze? Chcesz zaczerpnąć inspiracji, motywujących lub skłaniających do refleksji cudownych słów? Nie zwlekaj, już dziś odwiedź wspaniały sklep Dwie Kropki. Zapoznaj się z odpływami i przypływami i zrealizuj zamówienie! Zapewniam – nie pożałujesz! Z całego serca… Szczerze polecam!
.nie odkładaj siebie na potem.” Dwie Kropki

Post napisany we współpracy z firmą:

 

12 myśli na temat “Z miłości do słów | Dwie Kropki

  1. Przyznam, że te herbatki nie wpasowały się w mój gust, ale przecież każdy ma swój ideał takiego naparu! Zgodzę się idealny jest jako prezent np. dla babci jeśli jest smakoszem herbat 😀

  2. Już same opakowanie robi wrażenie! A i herbatki z wielką chęcią bym spróbowała… kiedyś często bywałam w sklepie z eko produktami,w którym było mnóstwo smakowych aromatycznych herbat – ach, z takimi to prawdziwa chwilą pysznego relaksu zapewniona!!

Dodaj komentarz