Już za chwilę nadejdzie 30 września – Dzień Chłopaka. Na to święto posiadam stałą tradycję, obdarowując lubego oraz bliskich mi osobników płci męskiej słodkościami. Upominki w formie słodyczy zawsze cieszą i jak powszechnie wiadomo, za ich pomocą łatwo trafić przez żołądek do serca. Nie musimy jednak ograniczać się do standardowych, prostokątnych tabliczek czekolady. Zaskoczmy ich bardziej fantazyjnymi wyrobami cukierniczymi. Poznajcie moje faworyty, którymi obdaruję swojego męża w tegoroczne święto mężczyzn.

Chocolissimo

Kilkusetletnia tradycja czekolady wraz z najrozmaitszymi eksperymentami nad jej smakiem, zapachem i wyglądem została zamknięta w wyrobach czekoladowych marki Chocolissimo. Firma istnieje w Polsce od 2004 roku. Posiada szeroki asortyment wyrobów cukierniczych wytworzonych na postawie czekolady. Markę cechuje niezwykła oryginalność, ponieważ wytwarzane słodkości znacznie odbiegają od wyglądu tradycyjnej tabliczki czekolady. Cechuje ich niezwykła fantazyjność zarówno pod względem wyglądu jak i smaku. Ich słodkie produkty idealnie nadają się na wyjątkowy prezent, a także stanowią smakowitą dekorację stołów na ważnych uroczystościach jak i idealną przekąskę na co dzień.

BMW w drewnianej skrzynce

Czekoladowy model samochodu BMW Z3 roadster idealny dla miłośników BMW i motoryzacji. Model został wykonany z pysznej czekolady mlecznej z niewielką ilością czekolady deserowej i białej. Zaparkowany w oryginalnym, drewnianym opakowaniu tworzy niepowtarzalny prezent! Skrzyneczka jest bardzo precyzyjnie i solidnie zapakowana. Na górnej pokrywce namalowany został napis: “Najlepszemu chłopakowi”. Pojemnik jest nie tylko elegancki i świetnie ochrania czekoladowe arcydzieło, ale jest również wielofunkcyjne. Świetnie nada się po konsumpcji auta jako trwała pamiątka do przechowywania drobnych rzeczy. Dodam, że produkt nie tylko obłędnie smakuje, ale również cudownie pachnie prawdziwą czekoladą!

Pralinkowy tort mini

Okrągłe, piękne i urocze opakowanie skrywa pięć różnych pralinek w kształcie kawałków tortu. Pudełko ozdabia niebieska wstążka. Torcik idealnie nadaje się dla każdego i na każdą okazję. Jako że mój mąż tuż przed Dniem Chłopaka obchodzi urodziny, tak otrzyma ode mnie aż dwa upominki. Smaki czekoladek są następujące: ganache z deserowej czekolady z chrupiącymi kuleczkami, ganache z wiśniami oraz z musem czekoladowym, truskawkowym, o smaku cytrynowego sernika. Pralinki choć niewielkie są dopracowane pod każdym względem. Każdy szczegół wizualnie jest perfekcyjny co sprawia, że żal jest je zjadać 😀 Mimo to, pachną tak cudownie, że nie ma mocnych. Nikt nie zdoła się im oprzeć!

Comments are closed.