Pomimo tego, że jestem chodzącą marudą ubolewającą nad ciągłym brakiem czasu wcale nie brak mi pomysłów. Żyjąc w codziennym zgiełku moja kreatywność nigdy nie śpi. Nieustannie pracuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę podsuwając mi coraz to nowsze i bardziej zwariowane plany do zrealizowania. A ponieważ jestem uparciuchem w gorącej wodzie kąpanym, gdy czegoś bardzo chcę, nie bacząc na wszelkie trudności niezwłocznie się do tego zabieram!

W sierpniu zdecydowałam się podjąć ryzyko, jakim było zorganizowanie spotkania blogerek. Prawdę mówiąc nie sądziłam, że podołam oraz wypadnie ono tak dobrze! Poznałam grono wspaniałych ludzi, zyskałam nowe kontakty, doświadczenia oraz motywację. A co najważniejsze: z pozytywnym skutkiem stoczyłam walkę z moją nieśmiałością. To skłoniło mnie do kontynuowania owego przedsięwzięcia.

Dnia 10 grudnia 2016 roku, odbyło się drugie spotkanie blogerek w Bydgoszczy. Po raz kolejny miałam przyjemność zorganizować zlot trzynastu blogujących kobiet w niezwykle klimatycznej kawiarni Strefa! Tym razem w organizacji pomagała mi gościnnie Patrycja – autorka bloga Slaguu, która zdecydowanie stanęła na wysokości zadania. Jestem przeogromnie dumna i wdzięczna!

Na spotkaniu miałyśmy przyjemność gościć: 

ksiezycovapl

        Krystyna Polek                        Magdalena Szczęśniak                     Katarzyna Krawczyk

ksiezycova

Martyna Cysewska                         Weronika Durszewicz                          Kamila Warczak

ksiezycova

Klaudia Krużycka                        Elwira Charmuszko                       Katarzyna Piasecka

ksiezycovapl

    Patrycja Kłodzińska                           Ewa Kalina                              Patrycja Kalinowska

Wraz z uczestniczkami pomimo wielu różnic wiekowych, tematycznych i światopoglądowych udowodniłyśmy, że nie tylko jako blogerki, lecz także jako kobiety, bez trudu potrafimy się szanować, współpracować, pomagać sobie nawzajem oraz dzielić się doświadczeniem bez konkurencji i walki o dominację. Wykazałyśmy się dojrzałością i profesjonalizmem, a co najważniejsze – zyskałyśmy kolejne niezwykle cenne przyjaźnie międzyblogerowe!
Miałyśmy również zaszczyt wysłuchać panów Piotra Łokuciejewskiego oraz Adama Sułkowskiego – przedstawicieli platformy Reach a Blogger, zajmującej się pośrednictwem przy współpracy blogerów z firmami. Luźny, aczkolwiek bardzo rzeczowy i profesjonalny wykład nastawił nas pozytywnie na połączenie pasji z możliwością zarobku. Wiele cennych informacji, sprawiły, że wróciłyśmy do domów gotowe do działania! Dziękujemy!

Wspaniała kobieta Krystyna Polek, autorka bloga Twardo na ziemi miękko w chmurach, która była zarówno naszą uczestniczką jak i prelegentką, wygłosiła dla nas wykład: “W poszukiwaniu kreatywności – niezbędnik blogera”. Samo słuchanie Krysi było rzeczą niesamowicie przyjemną, a jej sprawdzone metody do pobudzania kreatywności – niezbędnej cechy u blogerów – przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Nareszcie poznałam tajniki na szybkie uaktywnianie inwencji twórczej w sytuacjach kryzysowych! Rozwiązałam także swój odwieczny dylemat z wymyślaniem tytułów. Z całego serca dziękuję!

od-elwiry_-bydgoszcz-10-121

od-elwiry_-bydgoszcz-10-123

Sponsorami naszego spotkania byli: 

3697

Mexmo -polska marka kosmetyczna, przekazała na nasze spotkanie bogate zestawy kosmetyków do makijażu (konturówki, pomadki, cienie do powiek, podkłady, korektory, lakiery do paznokci, pudry).

Equilibra – lider produktów aloesowych sprzedawanych na całym świecie. Firma przekazała na akcję kosmetyki pielęgnacyjne (szampony do włosów, balsamy) oraz kosmetyki dla dzieci dla blogujących mam (oliwki, chusteczki nawilżane).

PUBLICAT S.A. – księgarnia internetowa prowadzona przez polską grupę wydawniczą. Dostałyśmy od niej książki z kategorii kryminał/thiller autorki Sophie Hannah: “Zamknięta trumna”.

JOICO – kalifornijska marka kosmetyczna stworzona przez fryzjera Steve Stefano, która zajmuje się produkcją kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Na nasze spotkanie firma Joico przekazała pakiet perfum oraz myjące pianki do włosów.

MYSTERIOUS – to marka specjalizująca się w dodatkach do biustonoszy. Firma obdarowała nas niezwykłymi ozdobnymi ramiączkami.

Iva Natura – marka kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków na bazie esencji i olejków roślinnych pozyskiwanych z roślin uprawianych w chronionych ekosystemach. Firma ufundowała nam organiczne maseczki do twarzy.

Dante Bow Tie – firma zajmująca się produkcją prostych, ale wyrafinowanych i niezwykle eleganckich muszek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Przekazała na rzecz spotkania 5 sztuk muszek z najnowszej kolekcji.

od-elwiry_-bydgoszcz-10-122

I pomimo tego, że pogoda nie dopisała przez co byłam przesiąknięta deszczem do suchej nitki (leżę zasmarkana w łóżku pisząc ten post), w szalonym pośpiechu brutalnie okaleczyłam palec, nadwyrężyłam rękę taszcząc walizkę, która najprawdopodobniej ważyła tyle co ja sama (albo i więcej), jechałam ponad godzinę autobusem w obecności choroby lokomocyjnej, oraz spotkaniu towarzyszyło całe mnóstwo niedociągnięć to… jestem absolutnie szczęśliwa! Zdecydowanie warto było spędzić te pięć godzin w towarzystwie tylu wspaniałych ludzi!

Dziękuję także mojemu niezastąpionemu mężowi za wsparcie i wszelką pomoc!

Widzimy się ponownie w maju! ♥

9 komentarzy

 1. Dziękuję, że mogłam pomóc w spotkaniu! Było niesamowicie! Bardzo dużo wyniosłam z niego! Już nie mogłam się doczekać kolejnego! 🙂

 2. Patrycja Story

  świetnie, że podjęłaś się organizacji, brawo!;)

 3. Anna | Kosmetykoholizm

  Same nowe dla mnie twarze 🙂
  Bardzo fajne spotkanie 🙂

 4. Magdalena Szczęśniak

  Milena wspaniale wszystko zorganizowałaś. Duże buziaki dla Ciebie 🙂 Nasze spotkanie było wyjątkowe i bardzo się cieszę, że mogłam w nim brać udział 🙂 Poznałam naprawdę fajne dziewczyny i bardzo miło spędziłam z Wami czas 🙂

 5. Kiudlis

  Spotkanie było fantastyczne, z niecierpliwością czekam na majowe 🙂

 6. krystyna polek

  Pięknie to ujęłaś – przyjaźnie międzyblogerskie 🙂 w ten tylko sposób możemy się wiele od siebie dobrego nauczyć 🙂 Dziękuje Ci bardzo za pozytywną opinię na temat prelekcji 🙂

 7. Kasia Basara

  Świetnie, że są takie spotkania, przede wszystkim dlatego, że możemy poznać osoby, które stoją po tej drugiej stronie, wymieniać się doświadczeniem, porozmawiać o inspiracjach do pisania postów, dodatkowo poznajemy nowe blogi. Nie byłam nigdy na takim spotkaniu, jednak mam nadzieję, że kiedyś mi się uda 🙂

 8. ShinyBeauty

  Niezwykłe spotkanie , dziękuję jeszcze raz

 9. MintElegance

  o, widzę moją znajomą ze studiów:)