Zabawki – kreatory marzeń, pobudzacze wyobraźni, pierwsi przyjaciele. Nie ma absolutnie żadnej wątpliwości, że są one nieodłącznym elementem dzieciństwa. To właśnie one wspomagają rozwój już od pierwszych miesięcy życia małego człowieczka. My – rodzice, zobowiązani jesteśmy do tego, by zapewnić naszemu maluszkowi frajdę poprzez odpowiednio dobrane zabawki, które nie tylko będą się dobrze prezentować, ale także skutecznie będą pobudzać dziecięcą kreatywność i ją rozwijać. Obecnie rynek oferuje nam ogromny wybór. Przy zakupie warto skupić się na ich jakości, bezpieczeństwie i funkcjach edukacyjnych. Ja wybrałam markę Jabadabado, która nie tylko spełnia wszystkie moje wymogi ale również skradła serce mojej córeczki.

Jabadabado

Jabadabado to szwedzka firma istniejąca od 1993 roku. Specjalizuje się ona głównie w projektowaniu oraz produkcji wyjątkowych zabawek drewnianych, a także najrozmaitszych elementów wyposażenia pokoi dziecięcych, np. meble, półki, ozdoby. Produkty marki Jabadabado cechuje oryginalny i niepowtarzalny design, piękna, minimalistyczna pastelowa kolorystyka i niezwykle staranne wykonanie. Wszystkie zabawki marki Jabadabado stworzone są z myślą o dzieciach w celu pobudzania ich do kreatywnej i świetnej zabawy. Marka wykonuje produkty wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno i bawełna. Zabawki są bardzo wysokiej jakości, bezpieczne, funkcjonalne, kreatywne i cieszące oko. Posiadają nietuzinkowe ekscytujące kształty i innowacyjne wzory. Poprzez wpieranie rozwoju i rozwijaniu wyobraźni, uszczęśliwiają nasze pociechy. Nadają się one nie tylko do zabaw, ale również pięknie prezentują się na półkach i dodają uroku pokoikom dziecięcym.

W ofercie możemy znaleźć zabawki zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Niezależnie od płci czy upodobań, Jabadabado zapewnia frajdę dla każdego bez wyjątku. Klasyki – kolorowe drewniane klocki, chińczyk, kolejka, kasa fiskalna, kuchenka, to zabawki, z jakimi wychowuje się każde dziecko. Drewniane instrumenty? Flety, cymbałki, gitarki, to kolejne równie ważne elementy, które uczą i zapewniają świetną rozrywkę dzieciom.

Poszukujesz prezentu dla dziecka? Produkty Jabadabado to świetny pomysł na niezapomniany, pomysłowy i dobrej jakości upominek! Nadadzą się na każdą okazję i posłużą długie lata!

Comments are closed.