Lato wolnymi, aczkolwiek dość wyraźnymi krokami dobiega końca. Już za chwilę dni będą się znacznie skracać, temperatury się zmniejszą, a ciepłe promienie słońca nie będą już tak często i długo pieścić naszych twarzy. Jesienna chandra zacznie nas przytłaczać. Najwyższy czas zatem by przygotować się na ciężkie dni i zaopatrzyć w garść antydepresantów, które pomogą nam przetrwać ten trudny okres.

Podczas jesiennej chandry często popadamy w melancholię i smutek. By jednak zwalczyć ten ciężki czas wystarczy uzbroić się w kilka skutecznych sposobów na poprawę humoru i pobudzanie motywacji. Warto jest zanotować w swoim kalendarzu czy nawet przywiesić na lustrze informację, np.: “W RAZIE CHANDRY ZASTOSUJ: spacer, gorąca kąpiel, czekolada, serial, lody”. Mimo, że brzmi to absurdalnie zapewniam, że działa!

Numerem jeden na liście moich ulubionych pocieszaczy jest kawa! Napój bogów, ot co. Nie wyobrażam sobie dnia bez porannego rytuału, podczas którego sączę ów eliksir i zbieram siły do działania. To właśnie przy filiżance ulubionego napoju najczęściej odwiedza mnie wena twórcza i wielkie plany na przyszłość 🙂

CzekoKawa

  • filiżanka zaparzonej czarnej kawy,
  • około 3-5 kostek gorzkiej czekolady deserowej,
  • mleko 3,2%,
  • szczypta cynamonu lub przyprawy korzennej do piernika,
  • plaster pomarańczy lub łyżeczka syropu pomarańczowego,
  • ulubiony kubek do kawy 🙂

Zaparzamy czarną kawę. Następnie rozpuszczamy w kąpieli wodnej lub w odrobinie mleka gorzką czekoladę. Spieniamy mleko. Do kubka przelewamy łącząc ze sobą kawę z roztopioną czekoladą, wsypujemy szczyptę cynamonu. Na górę kubka dodajemy spienione mleko i dekorujemy go plastrem pomarańczy. Smacznego!

Fotokubek FotoPrint

Wbrew pozorom istotnym elementem jest naczynie, w jakim serwujemy ulubiony napój. Bez względu na to, czy to kubek do pracy, na specjalne okazje czy też na co dzień. Warto zadbać o to, by był wyjątkowy. Niepowtarzany kubek może nie tylko dostarczyć nam ze swego wnętrza miłych wrażeń smakowych, ale również może poprawiać nasz nastrój za sprawą swojego zewnętrznego wyglądu. Jak to zrobić? Stwórz swój unikalny kubek z FotoPrint! Fotokubek na kawę może przedstawiać Twoje ulubione zdjęcie! Fotografia ukochanego, dziecka, a może widoku z wakacji przywołującego dobre wspomnienia? Ponadto fotokubek do kawy możesz również ozdobić swoim unikalnym tekstem i grafiką. Pole do popisu jest zatem ogromne.

Fotokubki można tworzyć również na różne okazje. Produkt świetnie nada się jako prezent. Personalizowany upominek jest gwarancją tego, że obdarowany będzie nas wspominać w trakcie każdego picia porannej kawy czy też herbaty.

W ofercie FotoPrint znajdziesz standardowe oraz specjalne kubki o różnym kształcie i pojemności. Kubki dla miłośników kawy latte, kufle dla fanów piłki nożnej, eleganckie filiżanki z podstawkami, dziecięcy kubek z uchem w kształcie dowolnego zwierzęcia, a nawet magiczny, który ujawnia zdjęcie dopiero po kontakcie z wrzątkiem. Projektowanie fotokubka zwykle trwa zaledwie kilka minut. Program jest niesamowicie łatwy w obsłudze oraz intuicyjny.

Znalezione obrazy dla zapytania fotoprint kubekZnalezione obrazy dla zapytania fotoprint kubekZnalezione obrazy dla zapytania fotoprint kubekZnalezione obrazy dla zapytania fotokubek fotoprint

Znalezione obrazy dla zapytania fotoprint

Comments are closed.