Z modą jak dotąd miałam tyle wspólnego, co politycy z prawdomównością. Nie miałam nigdy parcia, by nadążać za trendami. Było to dla mnie nie tyle mało ciekawe, co trudne. Istnieją jednak na świecie dobre duszyczki, które sprawiają, że rzeczy skomplikowane, stają się proste jak drut! Karolina Domaradzka – osobista stylistka to jedyna osoba, która zdołała mnie uświadomić w temacie mody. Jeszcze kilka miesięcy temu wtapiałam się w tłum z szafą wypełnioną od góry do dołu klasyczną, bezpieczną czernią. Jednak po odkryciu jakim była Karolina, odważyłam się zrobić krok na przód. Nigdy nie pomyślałabym, że będę z ogromną frajdą łączyć kolory i najrozmaitsze printy tworząc niebanalne stylówki. Dziś, czuję się odważnie, pewnie i modnie. Stylistka prócz osobistych konsultacji prowadzi instagrama, z którego w prosty i całkowicie darmowy sposób można zrozumieć prawa, jakimi rządzi się moda i nadążać za panującymi trendami. Dziękuję Karolino!

Skoro już odważyłam się na rozpoczęcie przygody modą, chciałabym zaprezentować Wam moje własne inspiracje na święta 2018. Jak co roku grudzień jest dla mnie i mojej rodziny wyjątkowym miesiącem, w którym obchodzimy najwspanialsze nie tylko bożonarodzeniowe, ale i osobiste święta, m.in. takie jak rocznica ślubu czy urodziny Majki. W związku z tym, jest to czas, w którym mam duże zapotrzebowanie na ciekawe stylizacje 🙂

Swoje propozycje w prosty i szybki sposób zebrałam dzięki platformie Domodi, która od roku 2011 gromadzi oferty ze sklepów odzieżowych on-line.

SUKIENKA W WĘŻOWY WZÓR MARGUERITE

MIDI SUKIENKA SHARI

ZIELONA SUKIENKA DOLCE HAVANA

SUKIENKA Z CEKINAMI BONPRIX

CZARNO-BIAŁA SUKIENKA BONPRIX

Comments are closed.