Spodziewasz się dziecka? Koniecznie zobacz Myo Tronic Platinum Foppapedretti!

Wybór wózka dla dziecka to nie lada wyzwanie. Pamiętam, jak będąc w ciąży każdego dnia przeszukiwałam sieć by znaleźć odpowiedni model, który nie tylko będzie się dobrze prezentować, ale także będzie wygodny i praktyczny. Dawniej rodzice nie mieli tego dylematu. Cztery koła, gondola i rama – różniły się wyłącznie kolorystyką i niekiedy delikatnie kształtem. Dziś, asortyment ten jest tak szeroki, że wybór wbrew pozorom wcale nie należy do łatwych. Wózek moim zdaniem należy traktować jak ubiór lub dodatek do stylizacji, np. jako torebkę. Jako mamusie będziemy z nim się pokazywać niezwykle często i niemal wszędzie. Pytanie tylko, czy lepiej skupić się na klasyce, czy też dać się ponieść fantazji? Odkąd zostałam mamą zaczęłam obserwować wózki, które mijam na ulicy. Doszło do tego, iż zdarza mi się przystanąć i wybałuszyć oczy z wrażenia jakbym minęła co najmniej chevroleta impalę, kosmitę lub Stathama… Z resztą sami zobaczcie na kilka “perełek”:

Wisienką na torcie zaś stał się model wózka o nazwie Myo Tronic Platinum Foppapedretti. Gdy ujrzałam go po raz pierwszy dosłownie opadła mi szczęka. Niespotykane kształty i funkcje sprawiają, iż jest on na prawdę oryginalny i wyjątkowy. Choć na pozór wygląda on na zwykły wózek, tak kryje w sobie coś, co zwali Was z nóg!

Myo Tronic Platinum Foppapedretti

Myo Tronic Platinum Foppapedretti, nazywany jest wózkiem przyszłości. Występuje w formie 3w1, czyli zawiera zarówno wózek głęboki, spacerowy, jak również fotelik samochodowy. Wózek na pierwszy rzut oka wyróżnia się wyłącznie niestandardową rączką, która nie otacza wózka jak zazwyczaj, a stanowi zupełnie oddzielną część. Jednak nie to mnie najbardziej w nim zaskoczyło. Wózek ten wyposażony został w… silnik. Tak! Silnik!

Dla kogo jest Myo Tronic Platinum Foppapedretti? Przede wszystkim dla rodziców ceniących sobie luksus, maksymalną wygodę oraz najwyższą jakość.

Produkt posiada wbudowany akumulator, który pomaga w jego prowadzeniu. Cechuje go cicha praca silnika, który zamontowany został w ramie oraz bardzo prosta obsługa. Akumulator wymaga ładowania (czas ładowania to 2-6 godzin) Maksymalna prędkość, jaką osiąga wózek wynosi 3.8 km/h. Można bez obaw używać go podczas deszczu.

Wózek inspirowany jest napędami występującymi w wózkach widłowych. Wyposażony został w hamulec postojowy i masywne, obrotowe koła z funkcją blokady. Zbudowane zostały one na łożyskach kulkowych z systemem resorowania.

Gondola

Przeznaczona do wożenia dziecka w pierwszych miesiącach życia (0-10 kg). Znajdują się w niej: oddychająca podstawa z odpowiednią wentylacją, regulowane oparcie, regulowany kaptur wyposażony w otwór z siateczką.

Spacerówka

Przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia do około 3 lat (max 15 kg). Siedzisko posiada funkcję opuszczenia do pozycji leżącej oraz obracania o 360 stopni bez konieczności wyjmowania dziecka z wózka. W wózku zamontowany także został 5-punktowy pas bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy

Dla dzieci od pierwszego dnia życia do max 13 kg. Możliwość założenia na stelażu wózka. Posiada przewiewny kaptur, który chroni dziecko przed promieniami słońca. Sprawdza się jako kołyska, wyposażony został w uchwyt do łatwego transportu. Jest przestronny i lekki.

Wózek Myo Tronic Platinum Foppapedretti występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Jak sami widzicie prezentuje się on bardzo dobrze. Schludny, poręczny, o ciekawych kształtach. Solidne wykonanie, bardzo dobra i niezawodna jakość, a także komfort zarówno dla rodzica jak i dziecka. Moim zdaniem, jest godny uwagi.

Comments are closed.