O Conversach marzyłam już będąc nastolatką. I choć cena tych butów nigdy nie była jakoś specjalnie wygórowana, tak zawsze ich zakup przekładałam na rzecz ważniejszych wydatków. Nadszedł jednak czas, w którym nareszcie nabyłam wymarzone bordowe trampki. Wraz z mężem (i nie tylko) postanowiliśmy kroczyć przez życie w Conversach!

Footway

Footway to sklep internetowy działający od roku 2011. Prowadzi on sprzedaż online aż w jedenastu krajach europejskich: w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii oraz Szwajcarii. W jego ofercie możemy znaleźć aż sześćset marek butów damskich, męskich, a nawet dziecięcych najbardziej znanych i renomowanych marek takich jak Adidas, Converse, Vans, Nike, i wiele innych. Ceny asortymentu są bardzo przystępne, wysyłka jest ekspresowa, a jakość na najwyższym poziomie.

Strona internetowa sklepu jest przejrzysta i czytelna. Wyszukiwarka Footway w bardzo prosty i szybki sposób skierowała nas na modele obuwia, które nas interesowały.

Conversy dotarły do nas w zaledwie kilka dni. Zapakowane zostały z najwyższą starannością w oryginalne kartony i bibułę ochronną. Trampki wykonane zostały solidnie. Kolory są żywe, intensywne, każdy szczegół jest dopracowany. I co najważniejsze – obuwie jest bardzo wygodne! Jak wiadomo trampki tego typu to klasyki, które pasują niemal do wszystkiego zatem będziecie mogli je ujrzeć na moim blogu w nadchodzących stylizacjach.

Comments are closed.