Nasza Księgarnia to wydawnictwo, które na rynek wprowadza nie tylko książki, ale również oryginalne i kreatywne gry planszowe. W ich ofercie znajdziemy gry zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. 

Lubię wracać wspomnieniami do letnich czasów dzieciństwa. Wakacje pomimo tego, że prawie zawsze spędzałam w domu, nigdy nie były dla mnie czasem nudy. Każdy dzień wykorzystywałam w pełni od świtu, aż po zmierzch na ulubioną rozrywkę, rozwijanie swoich pasji oraz podejmowanie nowych wyzwań. Odkąd sięgam pamięcią zawsze razem z siostrą Dominiką byłyśmy osobami bardzo kreatywnymi z głowami nieustannie produkującymi coraz to nowsze i bardziej zwariowane pomysły. Szyłyśmy ubranka dla lalek, tworzyłyśmy czasopisma dla pluszaków, uczyłyśmy się najrozmaitszych piosenek, układałyśmy własne choreografie taneczne, tworzyłyśmy rzeźby z masy solnej, kucharzyłyśmy, i wiele, wiele innych. Niezależnie od pogody, zawsze miałyśmy plan dnia. W słoneczne dni przebywałyśmy na dworze, biegałyśmy po łąkach, zbierałyśmy razem z babcią owoce, lub wypoczywałyśmy nad jeziorem, zaś gdy niebo przyćmiewały deszczowe, lub lepiej – burzowe chmury zasiadałyśmy wraz z rodziną do… gier planszowych.

Potworne porządki

Gamewright

  • ilustrator: Maciej Szymanowicz
  • wiek: 3-103 lat
  • liczba graczy: 2-4
  • czas gry: 15 minu
  • płeć: chłopiec / dziewczynka

Opis: Dzieci robią porządek w pokoju. Wyciągają z woreczka różne przedmioty i odstawiają na odpowiednie miejsca. Zadanie utrudniać będą psotne stworki – mają kształty podobne do przedmiotów poszukiwanych przez graczy, łatwo więc się pomylić! Wygra gracz, który pierwszy zrobi porządek w swoim pokoju.

Zasady gry są bardzo proste i można je dowolnie modyfikować, np. możemy bawić się w układanie elementów na czas, ucząc się przy tym nazw kolorów. Możliwości jest wiele 🙂

Gra Potworne porządki jest niesamowicie kreatywna i co ważniejsze – edukacyjna! Jest to wspaniała gra dla najmłodszych dzieci. Gra ma zakres wiekowy od 3 lat, ale Majka jako dwulatka szybko ją opanowała. Uczy ona rozróżniać kolory, kształty oraz ćwiczy refleks i koncentrację. Szata graficzna gry jest po prostu obłędna! Najwyższa jakość, pomysłowość, żywe kolory – czego chcieć więcej? Jestem pozytywnie zaskoczona jakością i oryginalnością produktów jakie oferuje wydawnictwo Nasza Księgarnia. 

Planszówka nie zawiera małych elementów, które mogłyby szybko się zgubić co jest dużym atutem gry. Można zatem grać w nią w domowym zaciszu, ogrodzie, a nawet podczas piknika!

Konkurs!!!

Chcesz wygrać Potworne porządki dla swojego dziecka lub bliskiego malucha? Masz idealną okazję! Jedyne co musisz zrobić to zasubskrybować mojego bloga. Aby to zrobić należy na pasku bocznym po prawej stronie wyszukać okienko subskrypcji “Bądź na bieżąco” i wpisać w nie swojego maila. Następnie potwierdzasz subskrypcję poprzez otrzymany link i czekasz na wyniki konkursu.

Konkurs trwa od 23 do 30 kwietnia. Zwycięzcę ogłoszę następnego dnia w tym poście, oraz będę informowała o jego wyniku drogą mailową.

Nagroda przekazana będzie bezpośrednio od Naszej Księgarni za pomocą przesyłki kurierskiej.

Write A Comment