Wiosna zagościła u nas już na dobre. Dni stały się dłuższe, drzewa w pełni rozwinęły swe liście, rozkwitły pachnące, kolorowe pąki kwiatów, słońce nabrało mocy i temperatura na zewnątrz znacznie wzrosła. Lada moment wszystko zostanie przygotowane do lata, ale czy i Ty oraz Twoje ciało jesteście na nie gotowi?

Maj jest idealnym czasem na rozpoczęcie odpowiedniej pielęgnacji ciała, która przygotuje je na spotkanie ze słońcem.

Najszybsza i najskuteczniejsza metoda na odżywienie skóry ciała jest… peeling. Kosmetyk prosty, szybki i skuteczny. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a także obumarłe warstwy naskórka. Wygładza, uelastycznia oraz poprawia ukrwienie skóry. Można sporządzić go w domowym zaciszu, lub zakupić jako gotowy kosmetyk. Z powodu braku czasu na tworzenie domowych kosmetyków postanowiłam skłonić się ku gotowym produktom. W ten sposób trafiłam na markę Love Your Body.

Love Your Body

Firma Love Your Body produkuje w 100% naturalne, kawowe peelingi. Produkowane są w Polsce na bazie naturalnych składników takich jak: ziarno kawy robusta, oleju macadamia, oleju arganowego, kakao, cukru, soli morskiej i witaminy E. Pozbawione są SLS, parabenów, barwników i konserwantów. Występują w trzech wersjach zapachowych: soczysta truskawka, słodki kokos oraz aromatyczna kawa.

Soczysta truskawka

Naturalny peeling kawowy o wspaniałym letnim truskawkowym zapachu. Kawowy, a zarazem truskawkowy aromat skutecznie pobudza zmysły i dodaje energii. Działa pobudzająco, antycellulitowo. Dzięki zawartości soli morskiej dokładnie oczyszcza i usuwa martwy naskórek. Wygładza niedoskonałości, opóźnia procesy starzenia. Zamknięty został w uroczym, mieszczącym 100 gramów ekologicznym opakowaniu ze słodką, różową etykietką.

Słodki kokos

Podobnie jak powyższy produkt – jest to naturalny peeling kawowy o lekkim kokosowym zapachu, który skutecznie redukuje “pomarańczową skórkę”, poprawia ukrwienie, opóźnia procesy starzenia się skóry i znacznie ją uelastycznia. Kawowy, a zarazem truskawkowy aromat skutecznie pobudza zmysły i dodaje energii. Zamknięty został w małym, minimalistycznym i ekologicznym 100 gramowym opakowaniu z piękną, błękitną etykietką.

Peelingi Love Your Body są bezpiecznymi i niezwykle skutecznymi kosmetykami. Idealne dla każdego i na każdą porę. Przystępne cenowo, eleganckie wizualnie i nieziemsko pachnące. Polecam serdecznie!

Post napisany został we współpracy z marką:

Love Your Body

Comments are closed.