Wygodne buciki, bidonik, zapasowe ubranka, plecaczek… Wprawdzie przygotowanie przedszkolnej wyprawki nie jest skomplikowanym zadaniem, ale istnieje pewna rzecz, o którą szczególnie należy zadbać nim poślemy dziecko do przedszkola – ubezpieczenie.

Bezpieczeństwo naszego dziecka zawsze powinno być na pierwszym miejscu, więc warto zorientować się, jakie oferty dla dzieci przygotowały firmy ubezpieczeniowe. Poświęciłam temu na prawdę sporo czasu, analizowałam, porównywałam, aż wreszcie zdecydowałam się na ubezpieczenie od InterRisk w CUK Ubezpieczenia. Dlaczego?

Ubezpieczenie NNW w InterRisk od CUK Ubezpieczenia

NNW to nic innego jak ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Sama nazwa sugeruje, że każde dziecko powinno posiadać wykupioną taką usługę. Majka teoretycznie jest spokojnym dzieckiem, ale nie rzadko zdarza się, że podczas upadku trafia na jedyny na drodze kamień, książki dziwnym trafem zamiast do rączki lądują na jej główce, a nawet ostatnimi czasy szafki w jej obecności przestają podlegać grawitacji :D.

Dziecko w przedszkolu tym bardziej narażone jest na różne wypadki. Szalone zabawy z rówieśnikami, brykanie na placach zabaw, chodzenie po schodach, a przede wszystkim rozmaite choroby, które jak wiadomo wśród dzieci rozprzestrzeniają się z prędkością światła.

CUK oferuje ubezpieczenie dziecka NNW w pięciu wariantach, za pomocą których decydujemy na jaką sumę ubezpieczymy pociechę. W przypadku dzieci w żłobkach i przedszkolach, są one następujące:

  • P1: składka roczna – 23 PLN, suma ubezpieczenia – 9000 PLN,
  • P2: składka roczna – 42 PLN, suma ubezpieczenia – 14 500 PLN,
  • P3: składka roczna – 59 PLN, suma ubezpieczenia – 18 000 PLN,
  • P4: składka roczna – 93 PLN, suma ubezpieczenia – 27 000 PLN,
  • P5: składka roczna – 154 PLN, suma ubezpieczenia – 45 000 PLN.

Każdy z wariantów uwzględnia wszelakie uszczerbki na zdrowiu, hospitalizacje, poniesione koszta na sprzęt medyczny, poważne choroby, a nawet ugryzienie przez kleszcza czy (odpukać) śmierć ubezpieczonego i rodzica.

Ubezpieczenie obejmuje dziecko ochroną także w przypadku zachorowania na COVID-19.

Wariant P4 spełnił wszystkie moje oczekiwania. Majka może śmiało brykać i cieszyć się życiem, a ja być nieco spokojniejsza o jej zdrowie i przyszłość 😉 A Ty, ubezpieczyłaś/-eś już swoje dziecko?

cuk

Write A Comment