Pamiętam jak w czasach szkoły średniej pałałam miłością do luźnych stylówek. Etap dresiary był jednak przejściowy i szybko przerzuciłam się na nieco bardziej elegancki styl. Jeszcze do niedawna moja szafa mieściła jedną sztukę spodni dresowych, które wkładałam tylko na czas domowych porządków lub remontów. Nie jestem zwolenniczką mody, jednak nie da się ukryć, że dres znów jest na czasie. Widując coraz częściej dresowe stylizacje czy to na ulicy czy w sieci włączyła mi się tęsknota i kierując się sentymentem postanowiłam wzbogacić garderobę.

Zapragnęłam dresów w jasnych, pastelowych kolorach i pierwszym sklepem, spełniającym moje oczekiwania okazał się FemmeLuxe.

Sklep nie jest polską marką, jednak żyjemy w czasach kiedy możemy bez przeszkód zamawiać produkty z całego świata. Ku mojemu zaskoczeniu wysyłka jest ekspresowa. Zajęła tylko tydzień!

FemmeLuxe zawiera w swoim asortymencie między innymi Loungewear (odzież domową), Loungewear set (zestawy odzieży domowej), a także Lounge Set (tzw. odzież wypoczynkowa, domowa , luźna). Ale to nie wszystko! Znajdziecie tam również inne perełki.

Light Pink Cuffed Joggers – Lizzie

White Cuffed Joggers – Lizzie

Light Blue Cuffed Joggers – Lizzie

Stone High Waisted Oversized Cuffed Joggers – Fiona

Róż, biel oraz mięta mają jednakowy fason. Co prawda nogawki mogłyby być nieco mniej bufiaste, ale z odpowiednim obuwiem wyglądają świetnie. Jakość jest bardzo dobra, kolory piękne. Dresy specjalnie na rzecz recenzji wyprałam trzykrotnie. Zero zmechacenia, zmiany koloru, rozciągnięcia czy skurczenia. Zakupiłam je w rozmiarze L i wydaje mi się, że spokojnie mogłabym wybrać M, ale lepiej mieć nieco luzu niż ograniczenia 😀

Dresy w kolorze beżowym mają wyższy stan i są zdecydowanie szersze niż poprzedni fason. Choć w pasie są bardzo wygodne to nie czuję się w nich komfortowo. Może to kwestia przyzwyczajenia, albo figury, kto wie 🙂

Dresy od FemmeLuxe są a prawdę godne polecenia. Wygoda, świetne fasony, piękne kolory i wysoka jakość gwarantowane 🙂

1 Comment

  1. Monika z Silveris.pl Reply

    Wygodny i ładny dres to must have każdej kobiety… Polecam 🙂

Write A Comment