Tydzień temu zostałam oficjalną testerką kosmetyków Kontigo. Jest to sieć sklepów zajmujących się sprzedażą wyłącznie produktów kosmetycznych do makijażu oraz pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, zapachów i akcesoriów, działających w trosce o polskie kobiety i ich potrzeby. W pierwszej paczuszce do recenzji otrzymałam dwie maskary z zupełnie nowej dla mnie firmy Mystik Warsaw:

  • maskara Longevity,
  • maskara Fiber Lashes Extesion.

LONGEVITY

Jak zapewnia producent, maskara ma pomóc uzyskać efekt maksymalnego wydłużenia rzęs. Do maskary można dobrać odpowiedni dla siebie model szczoteczki (otrzymałam szczoteczkę rozdzielającą rzęsy). Klasyczna czarna, elegancka tubka niczym nie odbiega od standardowych tuszów, jednakże jako jeden z nielicznych, z którymi miałam dotychczas do czynienia perfekcyjnie rozdziela rzęsy i subtelnie je wydłuża nadając mocny, lecz naturalny efekt długich rzęs. Zdecydowanie na dłużej zagości on w mojej kosmetyczce.

FIBER LASHES EXTESION

Maskara o przezabawnej szczoteczce, na której widok się przeraziłam, gdyż przypomina wyglądem liszkę-zdechlaka 😅. Gdy zauważyłam jak sypią się z niej maleńkie kępki szybko pojęłam o co chodzi – efekt doklejanych rzęs. Ten innowacyjny produkt zawiera sztuczne rzęsy z Fibry, które mają zapewnić maksymalną objętość rzęs. Technika nakładania tego kosmetyku jest dla mnie nowością. Kępki nakładamy na wcześniej naniesiony mokry tusz, następnie aplikujemy Fiber Lashes Extesion, po czym ponownie utrwalamy całość tuszem Longevity. Efekt? Skuteczny! Efekty zobaczycie poniżej.

Tusze Mystik Warsaw są godne polecenia! Cenowo przystępne, oryginalne i skuteczne! Każdy z wyżej przedstawionych kosmetyków jest godny polecenia zwłaszcza tym kobietom, które nie są zwolenniczkami sztucznych rzęs, a pragną osiągnąć głębię spojrzenia!

Znalezione obrazy dla zapytania kontigo

Comments are closed.